Skip to main content

SM-viestit 2021 Aikataulu (luotu 06.09.2021)

LAUANTAI 11.09.2021

Lopullinen aikataulu (luotu 6.9.2021 klo 17:30)

10:00 T15 4 x 80 m aj 1. AE

10:06 T15 4 x 80 m aj 2. AE

10:12 T15 4 x 80 m aj 3. AE

10:18 T15 4 x 80 m aj 4. AE

10:24 T15 4 x 80 m aj 5. AE

10:30 T15 4 x 80 m aj 6. AE

10:36 T15 4 x 80 m aj 7. AE

10:42 T15 4 x 80 m aj 8. AE

10:50 P15 4 x 80 m aj. 1. AE

10:56 P15 4 x 80 m aj 2. AE

11:02 P15 4 x 80 m aj 3. AE

11:30 M17 4 x 100 m 1. AE

11:36 M17 4 x 100 m 2. AE

11:42 M17 4 x 100 m 3. AE

11:48 N19 4 x 100 m 1. AE

11:54 N19 4 x 100 m 2. AE

12:06 P15 4 x 100 m 1. AE

12:12 P15 4 x 100 m 2. AE

12:18 P15 4 x 100 m 3. AE

12:30 M19 4 x 100 m 1. AE

12:36 M19 4 x 100 m 2. AE

12:42 T15 4 x 100 m 1. AE

12:48 T15 4 x 100 m 2. AE

12:54 T15 4 x 100 m 3. AE

13:00 T15 4 x 100 m 4. AE

13:06 T15 4 x 100 m 5. AE

13:12 T15 4 x 100 m 6. AE

13:18 T15 4 x 100 m 7. AE

13:30 N17 4 x 100 m 1. AE

13:36 N17 4 x 100 m 2. AE

13:42 N17 4 x 100 m 3. AE

13:48 N17 4 x 100 m 4. AE

13:54 N17 4 x 100 m 5. AE

14:00 N 4 x 100 m 1. AE

14:06 N 4 x 100 m 2. AE

14:18 M 4 X 100 m 1. AE

14:24 M 4 x 100 m 2. AE

14:30 M 4 x 100 m 3. AE

15:00 Kilpailujen avaus

15:20 T15 4 x 80 m aj. LK, B-erä

15:26 T15 4 x 80 m aj. LK, A-erä

15:35 P15 4 x 80 m aj. LK, B-erä

15:41 P15 4 x 80 m aj. LK, A-erä

15:50 "Kaksi palkintojenjakoa P15 ja T15 80 m aj."

16:00 M17 4 x 100 m LK

16:07 N19 4 x 100 m LK

16:14 M19 4 x 100 m LK

16:22 N 4 x 100 m LK

16:30 M 4 X 100 m LK

16:38 T15 4 x 100 m LK, B-erä

16:46 T15 4 x 100 m LK, A-erä

16:50 "Kaksi palkintojenjakoa M17 ja N19 4 x 100 m"

17:00 P15 4 x 100 m LK

17:07 N17 4 x 100 m LK

17:10 "kaksi palkintojenjakoa M19 ja N 4 x 100 m"

17:25 N19 3 x 800 m LK

17:38 M19 3 x 800 m LK

17:45 "Kaksi palkintojenjakoa M ja T15 4 x 100 m"

18:00 N17 3 x 800 m LK

18:10 ”Kaksi palkintojen jakoa P15 ja N17 4x100m”

18:25 M17 3 x 800 m LK

18:30 "Kaksi palkintojenjakoa N19 ja M19 3 x 800 m"

18:43 N DMR LK

19:03 M DMR LK

19:15 "Kaksi palkintojenjakoa N17 ja M17 3 x 800 m"

19:30 "Kaksi palkintojenjakoa N ja M DMR"

SUNNUNTAI 12.09.2021

Lopullinen aikataulu (luotu 6.9.2021 klo 17:30)

10:00 N17 4 x 100 m aj 1. AE

10:06 N17 4 x 100 m aj 2. AE

10:12 N17 4 x 100 m aj 3. AE

10:18 N17 4 x 100 m aj 4. AE

10:35 M17 4 x 300 m 1. AE

10:42 M17 4 x 300 m 2. AE

10:49 M17 4 x 300 m 3. AE

11:00 N17 4 x 300 m 1. AE

11:07 N17 4 x 300 m 2. AE

11:14 N17 4 x 300 m 3. AE

11:21 N17 4 x 300 m 4. AE

11:28 N17 4 x 300 m 5. AE

11:45 N/M 3 x 3000 m Kävelyviestit (Ajanottoraja 60 min)

12:50 Kävelyviestien palkintojenjaot

13:00 Kilpailujen avaus

13:10 N19 4 x 100 m aj LK, B-erä

13:16 N19 4 x 100 m aj LK, A-erä

13:22 N17 4 x 100 m aj LK, B-erä

13:28 N17 4 x 100 m aj LK, A-erä

13:51 M17 4 x 100 m aj LK, B-erä

13:57 M17 4 x 100 m aj LK, A-erä

14:10 M19 4 x 100 m aj LK, B-erä

14:16 M19 4 x 100 m aj LK, A-erä

14:30 kisaisännyyden luovutus

14:35 N17 4 x 300 m LK

14:45 M17 4 x 300 m LK

14:50 "Neljä palkintojenjakoa, kaikki aitajuoksuviestit"

15:05 N19 4 x 400 m LK, B-erä

15:14 N19 4 x 400 m LK, A-erä

15:23 M19 4 x 400 m LK, B-erä

15:32 M19 4 x 400 m LK, A-erä

15:40 "Kaksi palkintojenjakoa N & M17 4 x 300 m"

15:50 1500 m sekaviesti LK

16:15 "Kaksi palkintojenjakoa N & M19 4 x 400 m"

16:25 T15 4 x 800 m LK, B-erä

16:40 T15 4 x 800 m LK, A-erä

16:50 ”Yksi Palkintojenjako 1500 m sekaviesti”

17:00 P15 4 x 800 m LK

17:15 ”Kaksi Palkintojenjakoa T15 4 x 800 m ja P15 4 x 800 m”

17:28 N 4 x 400 m LK, B-erä

17:36 N 4 x 400 m LK, A-erä

17:52 M 4 x 400 m LK, B-erä

18:00 M 4 x 400 m LK, A-erä

18:10 ”Palkintojenjako N 4 x 400 m ja M 4 x 400 m”