Skip to main content

SM-viestit 2021 Alustava Aikataulu (luotu 27.5.2021)

Lopullinen aikataulu vahvistetaan 5.9.2021, kun kaikki ilmoittautuneet ovat saapuneet

LAUANTAI 11.09.2021

10:00 T15 4 x 80 m aj. 1. AE
10:06   2. AE
10:12   3. AE
10:18   4. AE
10:24   5. AE
10:30   6. AE
10:36   7. AE
10:42   8. AE
10:50 P15 4 x 80 m aj. 1. AE
10:56   2. AE
11:02   3. AE
11:08   4. AE
11:14   5. AE
11:30 M17 4 x 100 m 1. AE
11:36   2. AE
11:42   3. AE
11:48 N19 4 x 100 m 1. AE
11:54   2. AE
11:59   3. AE
12:06 P15 4 x 100 m 1. AE
12:12   2. AE
12:18   3. AE
12:24   4. AE
12:30 M19 4 x 100 m 1. AE
12:36   2. AE
12:42 T15 4 x 100 m 1. AE
12:48   2. AE
12:54   3. AE
13:00   4. AE
13:06    5. AE
13:12    6. AE
13:18   7. AE
13:24   8. AE
13:30 N17 4 x 100 m 1. AE
13:36   2. AE
13:42   3. AE
13:48   4. AE
13:54 N 4 x 100 m 1. AE
14:00    2. AE
14:06   3. AE
14:12  M 4 X 100 m 1. AE
14:18   2. AE
14:24   3. AE
15:00 Kilpailujen avaus  
15:20 T15 4 x 80 m aj. LK, B-erä
15:26 T15 4 x 80 m aj. LK, A-erä
15:35 P15 4 x 80 m aj.  LK, B-erä
15:41 P15 4 x 80 m aj.  LK, A-erä
16:00 M17 4 x 100 m LK
16:07 N19 4 x 100 m LK
16:14 M19 4 x 100 m LK
16:22 N 4 x 100 m LK
16:30  M 4 X 100 m  
16:38 T15 4 x 100 m  
16:46 T15 4 x 100 m  

16:50

Kaksi palkintojenjakoa (M17 ja N19 4 x 100 m)  
17:00 P15 4 x 100 m LK
17:07 N17 4 x 100 m LK
17:10  “Neljä palkintojenjakoa (aitajuoksuviestit, M19 ja N 4 x 100 m)”  
17:25 N19 3 x 800 m LK
17:38  M19 3 x 800 m LK
17:45 Neljä palkintojenjakoa (M, T & P15 4 x 100 m, N17 4 x 100  
18:00 N17 3 x 800 m LK, B-erä
18:13 N17 3 x 800 m LK, B-erä
18:25 N17 3 x 800 m LK, A-erä
18:30 “Kaksi palkintojenjakoa (N19 ja M19 3 x 800 m)”  
18:43 N DMR LK
19:03 M DMR LK
19:15  “Kaksi palkintojenjakoa (N17 ja M17 3 x 800 m)”  
19:30  “Kaksi palkintojenjakoa (N ja M DMR)”  

SUNNUNTAI 12.09.2021

9:20 M19 4 x 100 m aj.   1. AE
9:25   2. AE
9:30   3. AE
9:45 N17 4 x 100 m aj.   1. AE
9:50   2. AE
9:55   3. AE
10:00 N19 4 x 100 m aj. 1. AE
10:05   2. AE
10:10   3. AE
10:25 M17 4 x 100 m aj.  1. AE
10:30   2. AE
10:35   3. AE
10:50 N17 4 x 300 m   1. AE
10:56   2. AE
11:02   3. AE
11:08   4. AE
11:15 M17 4 x 300 m   1. AE
11:21   2. AE
11:27   3. AE
11:45 Kävelyviestit    LK, (Ajanottoraja 60min)
13:15 N19 4 x 100 m aj.   LK, B-erä
13:21   LK, A-erä
13:27 N17 4 x 100 m aj.    LK, B-erä
13:33   LK, A-erä
13:40 Kävelyviestien palkintojenjaot    
13:51 M17 4 x 100 m aj.  LK, B-erä
13:57   LK, A-erä
14:10 M19 4 x 100 m aj. LK, B-erä
14:16   LK, A-erä
14:40 N17 4 x 300 m       LK
14:49 M17 4 x 300 m  LK
14:55 “Neljä palkintojenjakoa (kaikki aitajuoksuviestit)”       
15:10 N19 4 x 400 m  LK, B-erä
15:19 N19 4 x 400 m  LK, A-erä
15:28 M19 4 x 400 m  LK
15:43  “Kaksi palkintojenjakoa (N & M17 4 x 300 m)”   
15:50 1500 m sekaviesti  LK
16:15  “Kaksi palkintojenjakoa (N & M19 4 x 400 m)”  
16:25  T15 4 x 800 m LK, B-erä
16:40  T15 4 x 800 m LK, A-erä
16:55  Palkintojenjako (1500 m sekaviesti)      
17:00 P15 4 x 800 m      LK, B-erä
17:10 P15 4 x 800 m      LK, A-erä
17:28 N 4 x 400 m  LK, B-erä
17:36 N 4 x 400 m  LK, A-erä
17:40 Palkintojenjako (T15 4 x 800 m)     
17:52 M 4 x 400 m  LK, B-erä
18:00   M 4 x 400 m  LK, A-erä
18:10 Palkintojenjako (P15 4 x 800 m ja N 4 x 400 m)          
18:30   Palkintojenjako (M 4 x 400 m)